888sport support

888sport contact 888sport tehniskais atbalsts. 888sport tehniskais atbalsts ir pieejams lietotājiem 8 galvenās valodās, t.i. valodās, ar kurām visbiežāk reģistrēs klienti. Jautājumus vislabāk sūtīt angļu valodā, jo tas nodrošinās tehniskā personāla ātro atbildi.

888sport ir pieejams angļu valodā, bet arī spāņu, zviedru, dāņu, rumāņu, itālieš
u.

Diemžēl, katra jautājuma firmas apstrādes laiks var būt ilgs, tāpēc sūtot pietiekumu, jums uzreiz jāgaida. Protams, līdz 24 stundām saņemam atbildi – jo tas ir visticamākais on-line bukmeikers.
Jebkura veida priekšlikumus, reklamācijas vai jautājumus, novirzītus 888sport tehniskam atbalstam, vislabāk sūtīt ar sagatavotu veidlapu. Paziņojuma formulārs ļauj uzreiz izvēlēt pieteikuma tematiku un problēmas veidu, kā arī saņemt on-line paziņojuma sniegšanas apliecinājumu. Protams, klients var arī sūtīt patstāvīgi aprakstītu klasisku paziņojumu, t.i. e-pasta vēstuli uz tehniskā atbalsta adresi. Papildus, ja personām patīk tiešu kontakta formu, pieejami ir telefona numuri (galvenokārt 0 800), ar darba laiku no 9 līdz 22 Anglijā, Kanādā, Īrijā un Indijā.

888sport support
5 (100%) 1 vote